Резултати от пролетния кръг на международното състезание “Математика без граници”

Моля въведете на латицина имената на участника.

Максималният брой точки е 40.

За да се върнете към началната страница натиснете тук.


Трите имена на участника Държава Населено място Име на училището Клас Общ брой точки Време за решаване на задачите (в минути)
1 Ivaneta Nikolova Nikolova Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 1 34 57
2 Domenik Georgiev Georgiev Bulgaria Dobrich SU “Petko R. Slaveykov” 1 34 38
3 Dariya Darinova Zhekova Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 1 32 45
4 Vanesa Ventsislavova Gradeshlieva Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 1 32 50
5 Yulian Nikolaev Dzhenkov Bulgaria Varna OU “Georgi S. Rakovski” 1 32 37
6 Petra Stefanova Vladimirova Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 1 31 49
7 Kaloyan Hristov Keratsov Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 1 30 31
8 Daria Svetoslavova Dimitrova Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 1 30 44
9 Dimitar Ivaylov Gergevski Bulgaria Varna OU “Anton Strashimirov” 1 26 36
10 Teodor Ivaylov Tsvetkov  Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 1 24 42
11 Daniel Dimitrov Panayotov Bulgaria Varna OU “Sv. Sv. Kiril i Metodiy” 1 20 43
12 Anabel Nikolay Goranova Bulgaria Varna OU “Sv. Sv. Kiril i Metodiy” 1 16 60
13 Gabriela Hristova Beleva Bulgaria Varna OU “Georgi S. Rakovski” 1 6 59
14 Galena Zhivkova Trendafilova Bulgaria Varna SU “Geo Milev” 2 22 56
15 Radoslav Vasilev Hristov Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 1 20 57
16 Denislav Stefanov Dimov Bulgaria Varna SU “Geo Milev” 2 20 59
17 Velislava Boyanova Stoyanova Bulgaria Varna SU “Sv. Kliment Ohridski” 2 19 58
18 Angel Atanasov Dinkov Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 2 18 60
19 Danimira Yordanova Madzharova Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 2 16 52
20 Darina Dimitrova Zhecheva Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 2 14 36
21 Kalina Borislavova Borisova Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 2 13 56
22 Plamen Milenov Apostolov Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 2 12 47
23 Lachezar Svetoslav Simeonov Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 2 10 56
24 Martin Marinov Yordanov Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 3 26 55
25 Gabriela Galinova Ganeva Bulgaria Varna OU “Dobri Chintulov” 3 24 55
26 Georgi Zlatinov Atanasov Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 3 22 60
27 Valentina Stefanova Damaskinova Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 3 12 60
28 Preslav Ivanov Ivanov Bulgaria Varna OU “Ivan Vazov” 3 8 45
29 Plamena Krasimirova Karachorova Bulgaria Varna OU “Petko R. Slaveykov” 4 23 58